Ta strona korzysta z ciasteczek w celu obsługi sklepu wiecej >
close

Bestsellery


Skarpety Warszawskie do pracy i na weekend

Skarpety Warszawskie do pracy i na weekend


Do całkiem niedawne skarpety skrupulatnie ukrywaliśmy. Broń Boże, żeby wystawała z butów sportowych, nie wspominając o eleganckich stylizacjach – na przykład garniturach.

Zakładam garnitur to znaczy, że muszę dobrać jak najmniej rzucające się w oczy skarpety i jak najmniej odróżniające się od pozostałych części garderoby skarpety.

Pewnie dlatego taką furorę zrobiły krótkie skarpety – tzw. stopki. Na szczęście obecnie lansuję się modę na kolorowe skarpety – i dobrze, zwłaszcza teraz kiedy nadchodzą ponure, zimowe miesiące.

 Casual Friday

Po pierwsze może nie do każdej eleganckiej stylizacji i nie do każdej pracy właściwe będzie noszenie kolorowych skarpet, ale na pewno casual Friday to odpowiedni czas, żeby trochę poszaleć i ożywić swój strój odrobiną koloru. Również jeśli wykonujesz zawód wymagający kreatywności, ba, kiedy idziesz na rozmowę kwalifikacyjną do pracy, w której wyobraźnia i pomysły są cenione, możesz założyć kolorowe skarpety.

Weekend is coming

 

W weekend możesz szaleć do woli – Sky is the limit…

W przypadku nieoficjalnych wyjść kolorowe skarpety będą zawsze pasować, najważniejsze, żebyś ty czuł/czuła się dobrze i komfortowe w przygotowanej stylizacji.

 

To więcej niż tylko  sport

Sport to nie tylko kwestia aktywności fizycznej, to postawa, nastawienie umysłu na ciężki trening, na kibicowanie i na bezwarunkową walkę o lepsze wyniki dla siebie, dla drużyny, dla miasta, dla kraju. Grasz dla warszawskiej lub w ogóle Polskiej drużyny? Jesteś kibicem z Warszawy? Trenujesz w Warszawie. Skarpety Warsaw Socks będę idealnie pasować i będą odzwierciedleniem nie tylko dobrego gustu, ale przede wszystkim pokazują, co jest dla Ciebie ważne, komu kibicujesz i dla kogo walczysz.

Teraz Twoje dziecko też może nosić Warsaw Socks

 

 


SZYBKO I TANIO

Przesyłka już od 7,50 zł (VAT)

PŁATNOŚĆ ONLINE

Szybki płatności online z Dotpay

POMOC ONLINE

Obsługa klienta 7 dni w tygodniu
Warszafka.com © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.