Ta strona korzysta z ciasteczek w celu obsługi sklepu wiecej >
close

Bestsellery


Prezent na Święta dla dzieci w wieku 3 i 4 lat

Prezent na Święta dla dzieci w wieku 3 i 4 lat


Wybór prezentu dla  młodszych dzieci to niełatwe zadanie

Często  rodzice mają problem z wyborem właściwego prezentu dla dziecka. Niby na rynku mamy mnóstwo gier, książek i zabawek, ale znalezienie takiej, które spełnia nasze wszystkie oczekiwania nie jest łatwe. W tym artykule chcielibyśmy polecić kilka propozycji na prezent dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat.

Jaki powinien być prezent idealny?

Oczywiście, najważniejsze jest, aby dziecko było zadowolone, ale my- rodzice też chcielibyśmy, aby prezent nie tylko bawił, ale też uczył, dlatego polecimy kilka książek oraz gier dla dzieci.

 

 

Dla najmłodszych

Dzieci w wieku 3, 4 lat rozwijają swoją mowę. Jeszcze nie potrafią wymówić wszystkich głosek i nie znają wielu słów i form gramatycznych, dlatego warto  pomagać dzieciom w rozwoju mowy.

„Brzechwa dzieciom. Dzieła wszystkie. Teatrzyki”

Jan Brzechwa to jeden z najbardziej znanych polskich pisarzy dziecięcych. Warto zapoznać dzieci z klasyką od najmłodszych lat i wyrabiać dobry gust czytelniczy. Utwory zebranie w tej trzystotrzydziestosześcio stronnicowej książce będą też świetną pomocą w ćwiczeniach logopedycznych.

 

Dobble 1,2,3 - gra

Gra dla dzieci od 3 roku życia. Uczy spostrzegawczości oraz pomaga w poznawaniu i zapamiętaniu nowych słów. Ta gra to też doskonały pomysł na wspólne spędzenia czasu całej rodziny.

 

Mały atlas ptaków Ewy i Pawła Pawlaków -  książka

Ten ilustrowany atlas to przepiękny pomysł na niedrogi prezent dla najmłodszych.  Dzięki niemu możemy zapoznać dzieci z ornitologią, zachęcić do dalszego poznawania przyrody, ale też wyrobić dobry gust, bowiem, ilustratorzy i twórcy atlasu to świetnie wykształceni i doświadczeni artyści.

Skarpety Warsaw Socks - skarpety

Wyjątkowe skarpety  z panoramą Warszawy w dwóch kolorach – granatowym i różowym w dziecięcych rozmiarach. Piękna grafika, gwiazdki i  kropki spodobają się każdemu maluchowi, a także nauczą dobrego gustu.


SZYBKO I TANIO

Przesyłka już od 7,50 zł (VAT)

PŁATNOŚĆ ONLINE

Szybki płatności online z Dotpay

POMOC ONLINE

Obsługa klienta 7 dni w tygodniu
Warszafka.com © 2017 Wszelkie prawa zastrzeżone.